Ota yhteyttä

Soita, lähetä sähköpostia tai tervetuloa käymään

Yrityksemme toimitilat sijaitsevat Kajaanissa, Iisalmessa ja Kuopiossa. Kajaanin tiloistamme löytyy oman tuotannon ja muiden toimintojen lisäksi Showroom, jossa on nähtävillä laaja valikoima eri tuotteita. Samalla voit tutustua merkkaustapoihin ja henkilöstöömme.

Jyväskylässä teitä palvelee alueenvastuumyyjä.

Iisalmen ja Kuopion Showroomissa on myös esillä kattava valikoima eri tuotteita ja palvelemme sopimuksen mukaan. Ota siis yhteyttä ja varaa aikasi etukäteen.


Laita meille viestiä, varaa aika ja tule käymään toimipisteellämme Kajaanissa, Iisalmessa tai Kuopiossa


Seripoint Oy / Kajaani




Elementtitie 14, 87500 Kajaani

Avoinna 9-16:30
(08) 614 1750
myynti@seripoint.fi
info@seripoint.fi

Seripoint Oy / Iisalmi




Antinkatu 10, 74120 Iisalmi

Avoinna ajanvarauksella:
(08) 614 1750
myynti@seripoint.fi

Seripoint Oy / Kuopio




Pohjolankatu 20, 70500 Kuopio

Avoinna ma 7.30 - 15 ja ti-pe ajanvarauksella:
050 593 8035
(08) 614 1750
myynti@seripoint.fi

Asiakaspalvelu ja laskutus / Kajaani

040 723 9470
myynti@seripoint.fi

Laskutustiedot

Y-tunnus: 0783156-0
Verkkolaskuosoite: 003707831560
Välittäjätunnus: 003708599126
Välittäjä: Liaison technologies

Paperiset ostolaskut

Seripoint Oy
Ostolaskut
Kauppakatu 13 A 3
87100 KAJAANI

Myynnin henkilöstö

Pasi Halonen

Toimitusjohtaja, myynti / Kajaani & Iisalmi

0400 685 273
pasi.halonen@seripoint.fi

Tuomo Huovinen

Myynti ja osto / Kajaani & Iisalmi

0400 682 433
tuomo.huovinen@seripoint.fi

Viivi Halonen

Myynti ja asiakaspalvelu / Kajaani

040 723 9470
myynti@seripoint.fi

Harri Vilhunen

Myynti / Kajaani & Iisalmi

044 314 1241
harri.vilhunen@seripoint.fi

Marianne Halonen

Markkinointi

040 572 0765
markkinointi@seripoint.fi

Olli-Pekka Korhonen

Myynti / Kuopio

050 593 8035
olli-pekka@seripoint.fi

Olli Pälvimäki

Myynti / Jyväskylä

0400 572 993
olli.palvimaki@seripoint.fi

Yhteydenottolomake

 

Lähettämiäsi tietoja käytetään yhteyden­otto­pyyntöön vastaamiseen. Käsittelemme tietojasi tieto­suoja­selosteemme mukaisesti.

Tuotannon henkilöstö

Ilkka Laukkanen

Tuotanto & Brodeeraus

044 062 8800
brodeeraus@seripoint.fi

Hanne Suutari

Tuotanto & Brodeeraus

044 340 5310

Juha-Matti Karppinen

Tuotanto & Seripaino

044 760 2910

Mia Pyy

Varasto, Tuotanto & Brodeeraus

044 340 5310

Yrityksen koko brändituotehallinnan ulkoistaminen meille on helppoa, kustannustehokasta ja järkevää!

Lue lisää

Oletko jo Seripoint Clubin jäsen? - liittymällä saat parhaat edut, erikoistarjoukset ja kutsut clubilaisten tapahtumiin. Lue lisää

Valikko

Suodata tuotteita

Ostoskorisi on tyhjä

Oma tili

Tarjouskoriin käytetyt lahjakortit