Yhteystiedot

Ota yhteyttä! Soita, lähetä sähköpostia tai tule käymään. Kerromme mielellämme lisää toimintaamme liittyvistä asioista, tuotteista, aikatauluista ja kustannuksista. Tulemme myös mielellämme esittelemään tuotteita paikan päälle.

Asiakapalvelumme ja myyntinäyttelymme Kajaanissa on avoinna ma-pe klo 9.00-16.30. (HUOM! Heinäkuussa suljemme poikkeuksellisesti jo 16.00) Asiakasnouto ja rahtipalvelut ovat avoinna ma-pe klo 7-16.30. (HUOM! Heinäkuussa suljemme poikkeuksellisesti jo 16.00) Iisalmen myyntinäyttelymme on avoinna ajanvarauksella. Voit varata näyttelyajan numerosta 08 6141 750.

Tarjouspyynnön voit lähettää meille tästä.  

Seripoint Oy Kajaani

Elementtitie 14, 87500 Kajaani
(08) 614 1750 
myynti@seripoint.fi
info@seripoint.fi

Katso sijainti kartalla  

Seripoint Oy Iisalmi

Antinkatu 10, 74120 Iisalmi
Avoinna ajanvarauksella: (08) 614 1750 myynti@seripoint.fi

Katso sijainti kartalla  

Myynti


Eija Pa?a?kko?nen

Myynti/Urheiluseurat/Laskutus (Kajaani)
Eija Pääkkönen
044 760 2911
info@seripoint.fi 

Viivi Halonen

Myynti/Mainos- ja liikelahjat (Kajaani)
Viivi Halonen
040 723 9470
myynti@seripoint.fi

Tuomo Huovinen

Myynti (Kajaani, Iisalmi)
Tuomo Huovinen 
0400 682 433
tuomo.huovinen@seripoint.fi

Pasi Halonen

Myynti (Kajaani, Iisalmi)
Pasi Halonen
toimitusjohtaja
0400 685 273
pasi.halonen@seripoint.fi

paakkonen

Myynti (Kajaani, Iisalmi)
Harri Vihunen
044 314 1241
harri.vilhunen@seripoint.fi

Marianne Halonen 

Markkinointi
Marianne Halonen
040 572 0765

markkinointi@seripoint.fi 

   

Tuotanto


Ilkka Laukkanen

Tuotanto/Brodeeraus
Ilkka Laukkanen
044 062 8800
brodeeraus@seripoint.fi

Mia Pyy

Tuotanto/Brodeeraus
Mia Pyy
044 340 5310

Jonna Kallunki

Tuotanto/Seripaino
Jonna Kallunki
044 314 1711
seripaino@seripoint.fi

Juha-Matti Karppinen

Tuotanto/Seripaino
Juha-Matti Karppinen
044 760 2910

Jarkko Korhonen Tuotanto/Seripaino
Jarkko Korhonen
044 760 2910 
Hanne Suutari Tuotanto/Brodeeraus
Hanne Suutari
044 340 5310